3 Ağustos 2013 Cumartesi

watsons alışverişim...


Evet hep bunalım yazılarımla sizi bunalttığımı farkettim. Ama ne yapayım kendime gelemiyorum. Hiç iyi değilim arkadaşlar ama yinede sizin için bu yazıyı yazmaya çalışacağım. Benden dualarınızı eksik etmeyin olur mu?

Geçenlerde watsons a öyle bir uğradım ama yine bişey almadan çıkamadım. 


garnier BB krem i artık aranızda kullanmayanınız kalmamıştır. Aslında ben orda görevliye sordum sizce BB krem mi almalıyım fondöten mi diye sordum. günlük kullanım için BB kremi önerdi ben maybelline almayı düşünüyordum ama ten rengime uygun yoktu. Sonra görevliye bana en açık renkli BB kreminizi verin dedim ve bunu verdi. Ten rengim gerçekten çok açık BB kremlerin en açığı bile yüzümde turuncumsu bi hal veriyor. Böyle çok açık renkli bir BB krem biliyorsanız ve önerirseniz çok sevinirim.Moisturising lip balm menthol scented bu lip balm adında belli mentollü ilk aldığımda endişelerim oldu mentollü acaba yakar mı diye ama merak ettim aldım. Yakmadı sürdüğümde güçlü bir mentol kokuyor dudaklarım yumuşacık oluyor ama yinede vasaline değişmem.

bu da  3D  nail stıckerım.bu da kağıt yüz maskesi daha kullanmadım bayramdan önce kullanıcam.

bir de asetonum var tabi ya ne yalan söyliyim ben şu asetonsuz oje çıkarma mendillerine bir türlü alışamadım yağlı vıcık vıcık o yüzden asetondan vazgeçemiyorum.

öyle işte umarım yazımı beğenmişsinizdir bir hatam olduysa affola...
2 yorum:

  1. Mentollu lip balmlar ne kadar ve hala satiliyomu ?

    YanıtlaSil
  2. 1 yılı geçti alalı canım dikkat etmedim hala satılıyormu ama ben 5 liranın altında bi fiyata almıştım

    YanıtlaSil