17 Eylül 2014 Çarşamba

Çekiliş Sonucu

Herkese merhaba. Bir çekilişin daha sonuna geldik. Dün sona eren çekilişte bugün listeleri hazırladım ve random.org yardımıyla çekilişi kazananı belirledim. Çekiliş yazılarında ve sonuçlarında lafı çok uzatmayı sevmem ama bu sefer öncesinde biraz konuşmak istiyorum. 

Öncelikle çekilişe katılırken yazdığınız yorumların bazıları çok tatlıydı gerçekten. Tüm içtenliğiyle iyi dikeklerini sunan sevgili arkadaşlarıma burdan toplu olarak teşekkür etmek istiyorum. 

Ayrıca benim hak olarak tanımamana rağmen facebook ve twitter da paylaşım yapan arkadaşlarıma da çok teşekkür ederim.  Ama malesef sosyal medya hesabı kullanmıyorum ve malesef bu paylaşımlara hak veremedim.

Son olarak her çekiliş sonucunda katılanların listesini yayınlardım ama bu sefer malesef yayınlayamacağım. Nedenini ise şöyle açıklayayım.
Benim çekilişe katılmak için tek zorunlu şartım beni gfc den takip etmeniz. İnstagramdan takip etmek artı bir haktır ister yaparsınız ister yapmazsınız. Ama bloga girip çekiliş yazısını okuma şartlarımı öğrenme tenezzülünde bile bulunmayan insanlar tarafından önceki çekilişimde çok zan altında kaldım. Bir kaç kişi sadece instagramdan takip etmiş ve bloga girip yorum bırakmamış. E bende yapılan yorumlara bakıp liste çıkartıyorum. Sen yorum yapmamışsın ben seni nasıl listeye ekliyeyim dimi. Önceki çekiliştede sonuçlar açıklandıktan sonra çirkefçe mesajlar almaya başladım vay efendim ben onu niye listeye koymamışım hangi hakla onu yazmamışım listeye sanki benonların yanında çalışan bi hizmetlisiymişim ben sanki ben insanlara hediye vermek zorundaymışım gibi hakarete maruz kaldım ve saatlerce konuşup neden çekiliş hakkı olmadığını anlatmaya çalıştım. Tekrar aynı sorunlarla karşılaşmak istemediğimden bu sefer listeyi açıklamayacağım sadece kazanan şanslı arkadaşınızı göstereceğim. Umarım bu yüzden anlayışlı olursunuz. 

Şimdi gelelim kazanana 273 oy hakkı vardı ve kazanan 121 numara oldu şimdi resimleri inceleyelim resimde adını gmren arkadaşımız bana ulaşır ve iletişim bilgilerini verirse en yakın zamanda kargolayacağım.

1 yorum:

  1. mail adresinize adresimi attım çok teşekkür ederim çok mutlu oldum. :)

    YanıtlaSil