29 Haziran 2015 Pazartesi

Hask saç ürünleri


Merhaba. Bugün sizlere hask saç ürünlerinden bahsedicem. Uzunca bir süredir bu ikiliyi kullanıyorum. Sanırım hiç bir ürünü bu kadar uzun bir süre test etmemiştim. Büyük bir heyecanla aldığım açmadan önce mükemmel ötesi ürünler olduğunu düşünüp güzelce fotoğraflar çektim. Hadi bakalım bu ürünler hakkındaki yorumlarım nelermiş.


Öncelikle tüp içerisinde olan hask macadamia oil den bahsetmek istiyorum. Ürünü denemeden önce çekim aşamasında inanılmaz güzel bir kokuyla karşılaştım. Ve hatta instagrama video koydum. O videoyu çekerken kokusu beni nasıl hipnotize etti anlatamam. Zaten tek beğendiğim özelliğide kokusu oldu sanırım ürünü uyguladığında 1 gün kadar o güzel kokusu gitmiyor saçlarımdan.


Bu ürünün iddası parlak saçlara sahip olmak. Üstünde yazdığına göre bozuk para kadar bir ürün ıslak ya da kuru saçta tek uygulamada yeterli. Peki ya saçlarım parlak bir görünümü aldı mı?  Eh işte idare eder aldı gibi.


Birde saç kremimiz var bu da hindistan cevizli monoi oil aynı şekilde bunda da oldukça fazla hindistan cevizi kokusu duyacaksınız ve uzun bir süre kokusu kalacak. Ama ben bu ürününde pek bi etkisini göremedim. Duştayken bolca alıp saç uçlarına sürüyorsunuz ve 10 dk bekletiyorsunuz. Ve ben malesef saçlarımda herhangi bir değişiklik ve onarım göremedim varsa da gözle görülür bir değişim değildi.

 Kısacası ben çok beğenmedim bir daha da alırmıyım? Almam. Her birinin fiyatı ise 5.50 tl. 

3 yorum:

  1. monoi oil maskesi var bende kokusu harika zaten o seriyi tam olarak alıp kullamak istiyorum..

    YanıtlaSil
  2. Evet vanilyalı hoş bi kokusu var :)

    YanıtlaSil
  3. Evet vanilyalı hoş bi kokusu var :)

    YanıtlaSil