20 Eylül 2015 Pazar

Gosh click'n conseal stylo 04 anti redness


Herkese merhaba gerçekten uzuuuuun bir aradan sonra tekrar yazılarımla sizlerleyim. Merak etmeyin bişey olduğundan blogtan uzaklaşmadım. İnstagramda paylaşımlara devam ettim ancak yeni bir yazı yazacak hissiyatı bulamadım kendimde ve bu sabah hadi bakalım Buse tembelliğin manası yok diyerek başladım yazıma.

Size bugün gosh click'n conseal dan bahsedeceğim. Bu ürünün bildiğim kadarıyla 4 çeşidi var ve bendeki 4 nolu olan anti redness. Concealer lar genellikle göz altı kapatıcısı ve ya aydınlatıcısı olarak kullanılsalar da ben bunu fondoten uygulamadan önce cildimde olan kızarıklık ve ya sorunlu bölgelere sürüyorum. Hafifçe yaydırıyorum ve ardından fondoteni uyguluyorum. 
Ayrıntılı olarak anlatırsak, Yeşil kırmızının zıttı olduğundan yüzünüzdeki sivilce ve ya kızarıklık olan bölgelere uyguladığınızda fondotenin altından sırıtmayacak ve kızarıklıklarınız zıt rengiyle daha güçlü bir şekilde kapatılacaktır. Zaten bu amaçla oluşturulmuş pek çok cc krem ve benzeri vardır. Ancak o kremler yeşil olmasına rağmen cildinize sürdüğünüzde ten rengine dönüşerek cildinizle uyum sağlar. Bu üründe ise malesef öyle bir özellik yok o yüzden kullanırken aşırıya kaçmamanızı ve düzgün bir şekilde dağıtıp ondan sonra fondoten ve ya herhangi bir kapatıcınızı uygulamanızı öneririm.


Ürün başarılı diyebilirim ben sevdim yapısını vs. Ancak teknik bir sorunundan bahsetmek istiyorum. Ürünün ucu gördüğünüz gibi fırçalı ve bu fırçaya ürün gelmesi için arkasındaki tuşa basmanız gerekiyor. Malesefki tek basışta bu ürün gelmiyor. Ardı ardına basmanız gerekmekte. O zaman da bir anda gelip akabiliyor. O yüzden dikkatli olmalısınız. Ayrıca kullanmadığınız durumlardada kendi kendine akıyor kullanmak için açtığınızda kapak ürünle doluyor. Concealer güzel olmasına rağmen ambalajının kullanımında yaşanılan sıkıntılar gerçekten olumsuz bir özellik. 
Fiyatını uzun süre önce aldığım için unuttum. Ama sanırım 25 30 tl arasındaydı...

2 yorum:

  1. bende aydınlatıcısını kullanmıştım ve fırça yapısını sevemedim kullanırken hep göz altıma batırdım kılları ne yazık ki :(

    YanıtlaSil
  2. Aa evet fırçası çok sert cidden onu yazmayı unutmuşum bak :0

    YanıtlaSil