4 Ekim 2015 Pazar

Gosh Mineral Powder 002


Merhaba bugün size bahsedeceğim ürün Gosh mineral pudra. Bir süredir yayın yapamıyorum. Hep işler yüzünden ama blogumu ve instagramı aksattığımda kendimi huzursuz hissediyorum.  Bugün de size kısa bir yazı yazacağım. 

Öncelikle bende ki ürün 002 nolu en açık tondaki pudrası. Yanlış hatırlamıyorsam. Gosh Alman markası olduğundan renk skalası çok açık. Yani buğday tenliyseniz en koyu renklerini kullanmanız yararlu olacaktır. Bana gelirsek renk skalasının açık olması benim çok işime yaradı çünkü ben herhangi bir markanın en açık renkten ürününü aldığımda bile renk koyu gelebiliyordu. Bu renk bende tam oldu. 

Ürünün mineralli olması cilt sağlığınız için çok iyi makyajın olası zararlarından koruyor. 
Kapatıcılığı çok yoğun o yüzden iyi bir fondoten ile kullanıldığında çok ağır duruyor onun yerine renkli nemlendiriciler ile kullanılması daha doğal olacaktır.
Yapısı çok hoş yumuşacık çok beğendim ama yağ kontrolü malesef yok.  Yağlı olan cildimde çok çok uzun kalmıyor.  Ayrıca birazda tozutuyor.  Tozutma bu tür ürünlerde en sinir olduğum şey.  Olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırırsak ortalama bir ürün diyebiliriz. 


2 yorum:

  1. Mineral ürünlere ayrı bir sempatim var kesin.Renk skalasının açık olması da harikaymış (yaşasın açık tenli olmak :) Bb pudrayla ikisi arasında kalıyordum hep sanırım bu bana daha uygun :))

    YanıtlaSil