17 Mart 2017 Cuma

Huncalife Cashmere Volume blast maskara


Herkese merhaba bugün sizlerle huncalife in cashmere serisinin argan yağlı volume blast maskarasını paylaşacağım.

Cashmere serisi huncalife in göz bebeği. Gerçekten güzel ürünleri var. Volume blast maskarada buna dahil. Benim bu maskarayı almamdaki en büyük etken argan yağlı olup kirpiklere bakım yapıyor olması oldu.Her gün maskara kullanan biri olarak kirpiklerime oldukça zarar verdiğimin farkındayım. Bu yüzden büyük bir heyecanla aldım.

Yapısındanda oldukça memnun kaldım. Normalde maskara sürdüğümde kirpiklerim sertleşir. Bunda ise böyle bir problem yaşamadım. Aksine kirpiklerim yumuşacık oldu. Sanırım bu argan yağının etkisi. Ve ben kirpiklerimde ki bu yumuşaklığı çok sevdim.
Kullandığım süre içerisinde argan yağının kirpiklerime bakım yaptığınıda gözlemledim.İçerik olarak çok beğendim ama fırçası hakkında bu kadar olumlu düşünmüyorum. Uzun ama az sayıda kirpiğe sahibim Bu yüzden kirpiklerimde uzatma yerine dolgunluk ve hacim arayışındayım. Ama fırçası sebebiyle bu hacmi verdiğini düşünmüyorum. Küçük küçük telleri olan silikon bir fırça yerine kıl bir fırça daha iyi olurdu düşünüyorum

.

Yinede kirpikleri yapıştırıp topaklanmaması ve kolay sürümü olması sebebiyle tekrar tercih edebileceğim bir ürün olduğu kesin.


5 yorum:

 1. Uzun zaman önce aldım ama daha ancak yeni kullanmaya başlayabiliyorum . Bakalım memnun kalacak mıyım?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hiç açmadıysanız kurumamıştırda işallah memnun kalırsınız :)

   Sil
 2. Bakım yapması ne kadar güzelmiş. Aklımda olsun mutlaka denemek isterim

  YanıtlaSil
 3. güzel günlerde kullan volume veren maskara arayışında olursam aklımda olsun :)

  YanıtlaSil