8 Mart 2017 Çarşamba

Rimmel London The Only 1 Mat Salute 200 ruj


Herkese yeniden merhaba. Bugün sizlere Rimmel London ın The only 1 mat rujundan bahsedeceğim. 

Yaklaşık 1 ay önce aldığım ve bendeki rengi 200 Salute olan bu ruju 1 aydır deneyimliyorum. Ve yanılmıyorsam serideki en açık renkli ruj. Günlük kullanımda bu tonları çok seviyorum. Adından da anlaşılacağı gibi mat bir ruj. Genellikle dudaklarda kuruma yapan mat rujların aksine herhangi bir sorunla karşılaşmadım.
Gün içerisinde bir şey yenilip içilmediği takdirde de ortalama bir 5 saat kadar kalıyor.İnstagramda sevgili mamontenkaa nın da bu serinin başka bir rengini kullandığını ve yapısını çok sevdiğini sürerken çok rahat kayıp gittiğini konuştuk. Bende tam aksi bir durum var ki ürünün yapısı daha katı ve daha zor sürülüyor. Rujumda bir sorunmu var diye düşünüyordum ki başladım araştırmaya. Serinin tüm rujlarını deneyen yabancı bloggerların yorumlarını okudum ve koyu renklere göre açık renklerde böyle değişiklik gösterebiliyormuş.
Bu renginde yapısı diğer rujlara göre daha zor sürülebilir olsada bu tonu severek kullanıyorum. Benim gibi bu renkleri seven ve mat ruj arayışındakilere kesinlikle öneriyorum.

1 yorum: