27 Temmuz 2015 Pazartesi

Cabana sun güneş sonrası jel


Merhaba bugün sizlerle cababa sun güneş sonrası jelinden bahsedeceğim. Çok uzun zamandır denize ve havuza girmiyorum. Ama yinede güneşten korunmak gerektiğine inanıyorum. Bronzlaşmak herkesin hayaliyken yine zıt olan ben yazın bembeyaz bir tende kalmaktan hoşlanıyorum. Yazın herkes bronzlaşıyor farklı olan beyaz oluyor bence. Ama Bronzlaşmama rağmen çok beyaz tenli olduğumdan normal zamanlarda bile güneş için önlemimi alıyorum. Bugünde güneş sonrası jelle karşınızdayım.
Cabana sun markasını ne yalan söyleyeyim gratisin indiriminden önce bilmiyordum. İndirim dolayısıyla aldığım bu ürünü gerçekten çok sevdim.
Tüm vücut için kullanılıyor sanırım. Güneşe mağruz kaldıktan sonra hissedilen o acıyı biraz serinleterek hafifletiyor.


Hissedilen acıyı hafifletmesinin yanında gerçekten çok güzel nemlendiriyor. Ben ilk kez denediğim ürünleri test etmek amacıyla hep vücudumun bir tarafında kullanırım. Ve cabana sun ı kullandığım tarafım yumuşacık oldu. Bence normal zamandada kullanılmalı. Küçük bir kaba koyduğum cabana sun jelimi hiç yanımdan ayırmıyorum. Bilmiyorum beğenmeyenleriniz var mı ama ben bu jeli çok sevdim...


6 yorum:

 1. içinde aloe vera var sanırım iyi gelir o güneş sonrasında.. bir de çok yanarsan soda da kullanabilirsin cildine sür kurumasını bekle acıyı ve kızarıklığı alacaktır..

  YanıtlaSil
 2. Aa sodayı bilmiyordum çok sağol canım :)

  YanıtlaSil
 3. Nasıl kullanılır? Suyla mı normal mi?Ayrıca fiyatı kaç lira?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amblajı sabun gibi olsada krem gibi sürüyorsun canım :)

   Sil