30 Ekim 2014 Perşembe

Avon BIG DARING Volume Maskara
    


Merhaba. Bugün avonun Türkiye'de henüz satışa sunulmayan maskarasıyla karşınızdayım. Avon Big Daring Volume maskara adındanda anlayacağınız gibi büyük cüret. Cüretkar kirpiklere sahip olmak istiyorsanız tam size göre. Reklamını yapıyomuşum gibi oldu biraz ama sevdim o yüzden böyle konuşuyorum.
Avon 9 kata kadar hacim verdiğini iddia ediyor. O kadar hacim veriyormu bilmiyorum ama gerekli miktarda hacim veriyor bence işin reklam için abartılan sözlerine karşın yinede oldukça hacim veriyor.
Fırçası kıvrak bir yapıya sahip.  Topaklanma sorunu çok fazla değil. Her firma topaklanma yapmaz desede yine her rimelde az da olasa bir topaklanma görülür. Ama Avon bu maskarada topaklanma sorununu en aza indirmiş. Rimelin  yapısı da oldukça yumuşak yani daha hafif bir yapısı var.Gün içinde akma ve bulaşma yapmıyor. Tekrar tekrar tazeleme ihtiyacı duyulmuyor. Ayrıca çok kolay temizleniyor.Gözümdeki duruşu da böyle. İdda ettiği kadar güçlü değil ama yinede kullandığım rimellerin arasında en iyilerinden. Alıp denemenizi tavsiye ederim.


2 yorum:

  1. Şu sıralar maskara arayışındayım ve çok kararsızım, maşallah kirpiklerin pek güzel gözüküyor :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim :) önümüzdeki hafta satışa sunulcak sanırım almanı tavsiye ederim :)

      Sil